Zaufany fotograf ślubny w Zamościu, Lublinie i Chełmie

Nie jest łatwo znaleźć dobrego fotografa na ślub.
Chełm, Zamość i Lublin na szczęście nie mają takiego problemu, bo mogą wybrać usługi Foto Sigma.

Na pewno już nieraz słyszeliście, że ślub to najważniejsze i najpiękniejsze wydarzenie w waszym życiu. Ale czy ktokolwiek powiedział wam, że kluczową osobą, która w tym dniu wam towarzyszy, jest nie tylko właśnie poślubiany partner, ale też fotograf? Na ślub w Lublinie i każdej pobliskiej miejscowości powinniście wybrać kogoś, kto spełni się w tej roli.

Fotograf jest najbliżej was podczas przygotowań, ślubu i przyjęcia weselnego. To jego zadaniem jest uchwycenie na zdjęciach emocji, najważniejszych chwil i szczegółów. Dobry fotograf ślubny dodatkowo uspokoi was w najbardziej stresujących momentach i będzie dyskretnie czuwał nad tym, by wszystko wyglądało idealnie w rzeczywistości, a więc i na zdjęciach.

Gdybyście zapytali o radę pary, którym towarzyszyłem podczas całej mojej 15-letniej kariery, prawdopodobnie dobrze by wam doradziły. Skąd to wiem? Bo do dzisiaj wiele z tych par nadal żyje w szczęśliwych związkach i ma dzieci, którym pokazuje zdjęcia ze swojego ślubu. A córeczki, zachwycone bajkowymi ujęciami, szepczą z uśmiechem: „Mamusiu, chcę kiedyś wyglądać tak jak ty”.

Właśnie dlatego upewnijcie się, że wybierzecie odpowiedniego fotografa ślubnego z Zamościa – z doświadczeniem, wiedzą i umiejętnością władania emocjami.

Mam za sobą już 15 lat fotograficznej współpracy z młodymi, dyplom szkoły fotograficznej i zezwolenie z kurii biskupiej na fotografię w obiektach sakralnych. Pracuję na sprzęcie firmy Nikon, a każde ujęcie wykonuję obiektywami najwyższej klasy. Wszystkie zdjęcia obrabiam w programach Photoshop Elements, dzięki czemu są one wyraźne i nasycone żywymi kolorami.

Chcecie sprawdzić, jak będzie wyglądać nasza współpraca? Zapoznajcie się z ofertą fotografa na ślub w Lublinie, Chełmie i Zamościu.

A jeśli jesteście ciekawi, jakich ujęć możecie się spodziewać, zajrzyjcie do galerii.

Zdecydowani? W takim razie zapraszam do kontaktu i ustalenia szczegółów naszej współpracy.

Foto Sigma